Okeye4 Okey

Okeye4 Okey

Okeyin Tek adresi olan Okeye4 odalarinda Okeye dördüncü olabilirsiniz Aradiginiz her özelliği bu sitede bulabilirsiniz Türkinin ve dünyanin okey ustalarinin birleştiği Okeye4 Okey Sitesinde Bedava Olarak Okey Oynayabilir sohbet edebilirsiniz. Canlı Okey Sitesi Olan Okeye4 Odalarinda Okey Oynamak için Onay beklemicek ve sorunlar yasamıyacaksınız dilerseniz Misafir olarak okey oynayabilirsiniz dilerseniz rumuz belirleyerek cok  basit bir sekilde Okeye4 Olabilirsiniz.

Okeye 4 Olmak istiyen yada okeye4 düncü bekleyen üyelerimizin masasinda okeye4düncü olarak okeye başlayabilirsiniz Yeni masa açarak eşli 4lü olarak okey oynayabilirsiniz kalitesinden ve seviyesinden ödün vermeyen okey sitemiz okeye4 odalarinda okey oynamak için okey indir menize gerek duyulmıcak ve tamamen canlı olarak okey oynıcaksınız yani gerçek insanlarla okey oynama firsati sunuyor sizlere okeye4 yönetimi.

Okey Oynamak için Sagdaki Okey oyna Resminde tıkla yazan kısma tıklayarak dilediğiniz salonlardan birtanesini seçerek  Okey Oyunu Oynamaya başlayabilirsiniz Okey4 Odalarinda.